instant

Mūsu kvalitāte - jūsu drošība

Uzņēmums Instant uzsāka savu darbību 1973. gadā ar nosaukumu Vectur Aluminium Scaffolding. Galvenā darbība bija Instant sastatņu, UpRight platformu un Hercules pacēlāju pārdošana. 1985. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz Instant Norge AS.

“Instant” šodien ir strauji augošs uzņēmums, kas sastāv no vairākiem uzņēmumiem un atrodas 4 valstīs: Norvēģijā (Instant Norge AS), Lietuvā (Instant Lietuva UAB, Instant Business Services UAB), Igaunijā (Instant Eesti OÜ) un Latvijā (Instant Latvia SIA). ).

Viss, kas jums nepieciešams augstumā, vienuviet

Viena no mūsu stiprajām pusēm ir plašais produktu klāsts: sastatnes, pacēlāji, materiālu pārvietošana, celtniecības nožogojumi, stikla pacēlāji un apmācības. Mēs piedāvājam pilnu pēcpārdošanas servisu, piemēram, apkopi, ikgadējās pārbaudes un rezerves daļas. Tas palīdz mums piedāvāt labus risinājumus un ietaupīt klienta laiku. Mūs novērtē par to, ka mēs pievēršam lielu uzmanību izstrādājumu kvalitātei un spējam piedāvāt savus produktus par saprātīgām cenām. Strādājot tieši ar dažādiem ražotājiem, mēs nodrošinām kvalitāti un ātru piegādi saviem klientiem.

Pieredze un zināšanas ir mūsu spēks

Pateicoties plašam produktu klāstam un vairāk nekā 40 gadu pieredzei tirgū, mēs varam apmierināt daudzu dažādu klientu vajadzības. Mēs lepojamies ar vadošajiem nomas veikaliem, lielām valsts aģentūrām un daudziem darbuzņēmējiem un amatniecības uzņēmumiem, kuri ir apmierināti un lojāli klienti. Mūsu klienti novērtē mūsu personīgo pieeju, ātru piegādi un uzticamību. Mūsu pieredze un zināšanas ir palīdzējušas mums izvēlēties labākos piegādātājus un piedāvāt augstas kvalitātes sertificētus produktus par labu cenas un kvalitātes attiecību.

Jūs interesē mūsu produkti vai pakalpojumi?

Mēs piedāvājam plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas atbilst vairumam vajadzību.

Mēs vēlamies būt pieejami saviem klientiem un palīdzēt ar savām zināšanām. Ja jums nepieciešama papildu informācija, ir izstrādāts projekts vai rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.    Sazinieties ar mums