Sastatnes

Sastatņu komplekti – risinājums rūpniecībai

Tagad esam pievienojuši vairāk sastatņu komplektus celtniekiem, lauksaimniecības un saules bateriju uzstādītājiem. Tie ir individuāli, nozarei pielāgoti risinājumi. Sastatnes ir apstiprinātas un atbilst spēkā esošajiem noteikumiem. Jaunie sastatņu komplekti ir pieejami šeit: sastatņu komplekti.

Profesionāli konstruktoru komplekti:
Celtniekiem, kuriem nepieciešams uzstādīt sastatnes ap atsevišķām mājām, lai nodrošinātu piekļuvi. Parasti jaunbūvēm vai lieliem uzturēšanas projektiem.

Lauksaimniecības komplekts:
Tiem, kas vada saimniecību un kam ir vairākas lielākas ēkas, kurām nepieciešama apkope. Var būvēt kā divstāvu vai vienstāvīgu garu sienu.

Saules paneļu uzstādītājiem:
Ieeja ar ārējām un iekšējām margām, kā arī dubultā augstuma margas kā jumta aizsardzība.

 

Par “Instant” fasādes sastatnēm:
“Instant Blitz-Fix ar nedaudzām un vienkāršām detaļām ir ļoti viegli un ātri montējams un demontējams, kas savukārt palielina efektivitāti un samazina izmaksas. Sastatņu sistēma ir izstrādāta atbilstoši izmēriem un specifikācijām, kas ļauj sistēmu izmantot savstarpēji aizvietojami ar vairāku citu ražotāju sastatnēm. Sastatnes ir apstiprinātas 3. slodzes klasei (200 kg/m2).

“Instant Blitz-Fix” fasādes sastatnes tiek ražotas saskaņā ar stingrām izejvielu un ražošanas kvalitātes prasībām. Šīs sastatnes ir pārbaudījusi un sertificējusi vadošā ES sertifikācijas iestāde, tāpēc tās var ieteikt lielākajai daļai fasāžu lietojumu. Būvniecībai, apkopei, renovācijai, santehnikai, izolācijai, galdniecībai utt. Sastatnes ir vienlīdz piemērotas gan amatniekiem, gan māju īpašniekiem.

Uzziniet faktus par “Instant Blitz-Fix” fasādes sastatnēm:
– Tipa apstiprinājums 3. slodzes klase (200 kg/m2).
– Lielākās platformas augstums: 24 m (jāaprēķina).
– Galvenā konstrukcija: 3,07 m. Arī pilnīga informācija par sastatņu kopnēm: 0,50 m, 0,73 m, 1,09 m, 1,57 m, 2,07 m un 2,57 m.
– Galvenais vertikālais rāmis: 2,00 m x 0,73 m. Izlīdzinošie rāmji: 0,66 m, 1,00 m un 1,50 m.
– Dubultās margas no alumīnija vai vienkāršās margas no cinkota tērauda.
Platforma no kvadrātveida alumīnija profiliem un 12 mm neslīdoša ūdensnecaurlaidīga finiera vai alumīnija platformas plāksnesa. Pieejams arī ar alumīnija platformas plāksni.
– Piekļuve caur platformu ar lūku un integrētām slīpām kāpnēm vai caur lūku un brīvām kāpnēm.
Pilns papildu aprīkojuma klāsts, piemēram, ārējie un iekšējie kronšteini, tīkli papildu aizsardzībai jumta darbu laikā, dažāda veida savienotāji, kopņu sijas, gājēju pāreju rāmji utt. 

Tev varētu arī patikt

Instant kļūst par Mantall dīleri

August 21, 2023

Esam gandarīti dalīties ar ziņu, ka Instant Latvia ir kļuvusi par oficiālo Mantall pacēlāju dīleri Norvēģijā un Baltijas valstīs. Šī partnerība iezīmē jaunu pavērsiena punktu mūsu apņēmībā piedāvāt klientiem uzticamus un ērti lietojamus pacēlājus. Mantall ir pasaulē vadošais vārds inovāciju jomā, un tas ir pazīstams ar savu kvalitāti, uzticamību un lietošanas ērtumu. Plašais produktu klāsts ietver elektriskos un visurgājējus c, strēles pacēlājus, kāpurķēžu pacēlājus, masta pacēlājus un materiālu pacēlājus. Cieši sadarbojoties ar Mantall, mēs esam nodrošinājuši netraucētu nodošanu un esam…

Lasīt vairāk

“Ergomover Wireless” prezentācija

July 6, 2023

Iepazīstinām ar Ergomover Wireless. Tas ir jauns papildinājums mūsu ļoti populārajiem Ergomover Lift&Go elektriskajiem ģipškartona ratiņiem. “Ergomover Wireless” tiek darbināts ar bezvadu tālvadības pulti, tāpēc tam nav atsevišķas vadotnes, kas var ierobežot pārvadājamās kravas garumu. Šī iekārta ir īpaši piemērota, ja nepieciešams transportēt īpaši garas kravas vai ja strādājat šaurās telpās. Vadību un pacelšanu kontrolē ar bezvadu tālvadības pulti vai kabeli. Ratiņu celtspēja ir 1 500 kg. Jaudīgais 24 V ErgoMover nodrošina, ka visus materiālus var transportēt, neradot muguras vai…

Lasīt vairāk

Smart panel – hermētiski būvniecības žogi

April 27, 2023

Uzņēmums Instant paplašina savu būvniecības žogu klāstu, piedāvājot jauno Smart Panel – hermētisku būvniecības žogu. Šie paneļi ir hermētiski noslēgti karsti cinkotas konstrukcijas žogi, kas ir viegli uzstādāmi, viegli transportējami un kam nav nepieciešami īpaši instrumenti. Aizvērtie žogi ir praktiski situācijās, kad nepieciešama papildu drošība un privātums. Tas jo īpaši attiecas uz blīvi apdzīvotām teritorijām. Viedie paneļi ierobežo nepiederošu personu redzamību un piekļuvi, kā arī samazina būvniecības vai renovācijas darbu kaitīgo ietekmi uz apkārtējām teritorijām. Mūsu žogi ir izgatavoti no…

Lasīt vairāk

Nākotne bez azbesta

October 28, 2022

Jaunās ES pamatnostādnes nodrošinās nākotni bez azbesta. Lai gan kancerogēnais azbests ES ir aizliegts kopš 2005. gada, tas joprojām ir sastopams vecākās ēkās. Tagad Komisija ir ierosinājusi jaunu pasākumu kopumu, kas nodrošinās eiropiešiem nākotni bez azbesta. Azbests ir ļoti bīstama, kancerogēna viela, kas joprojām ir sastopama daudzās mūsu ēkās un ir atbildīga par daudziem novēršamiem nāves gadījumiem ES. Komisija 27. septembrī nāca klajā ar jauniem pasākumiem, lai labāk aizsargātu cilvēkus un vidi no azbesta un nodrošinātu nākotni bez azbesta. Komplektā…

Lasīt vairāk

Jūs interesē mūsu produkti vai pakalpojumi?

Mēs piedāvājam plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas atbilst vairumam vajadzību.

Mēs vēlamies būt pieejami saviem klientiem un palīdzēt ar savām zināšanām. Ja jums nepieciešama papildu informācija, ir izstrādāts projekts vai rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.    Sazinieties ar mums